Nowy numer 25/2018 Archiwum

Czas na głosowanie przejdź do galerii

Przed świętami ogłosiliśmy konkurs fotograficzny. Teraz przyszedł czas, kiedy to internauci mogą głosować na ich zdaniem najlepsze zdjęcie.

Kto nie lubi tych wszystkich światełek i świątecznych dekoracji, smaku pierników i wigilijnych potraw? To wszystko tworzy niezwykłą atmosferę, która co roku towarzyszy nam w Boże Narodzenie. By zatrzymać ją na dłużej robimy zdjęcia, do których wracamy w różnych sytuacjach.

O takie zdjęcia poprosiliśmy naszych Czytelników ogłaszając konkurs: "Podziel się klimatem świąt". Każdy mógł nadesłać świąteczne zdjęcie bądź szopki, bądź domowych przygotowań, bądź wspólnego kolędowania, rodzinnego spotkania, bądź tego wszystkiego, co tworzyło świąteczną atmosferę.

Do 3 stycznia czekaliśmy na zdjęcia. Wszystkim, którzy je nadesłali dziękujemy serdecznie.

Teraz głos mają internauci, którzy oglądając fotografie mogą na nie głosować wybierając w ten sposób zwycięzców. Głosowanie potrwa do 10 stycznia do północy.

Zachęcamy do oglądania i głosowania. Wyniki opublikujemy w numerze 3 Gościa Niedzielnego z datą 17 stycznia.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma