Nowy numer 3/2021 Archiwum

Rozdajemy niezwykłe książki

Wystarczy na adres naszej redakcji wysłać zdjęcie - w jakikolwiek sposób związany z nauką - i czekać. Do wygrania książki, które otwierają umysł, pomagają w wierze, a przy tym nie można się od nich oderwać.

Mamy do zaproponowania książki ks. prof. Michała Hellera, światowej sławy naukowca, a także najwybitniejszego absolwenta KUL.

W ofercie konkursowej jego kazania i to dwa tomy - niektórzy uważają, że to wykłady wprost z ambony, najnowszy wywiad-rzekę oraz publikację, którą napisał wspólnie z abp. Józefem Życińskim, dotyczącą ewolucji.

Do wygrania aż 5 książek. Wystarczy na adres: lublin@gosc.pl przesłać poziome zdjęcie wykonane dowolną techniką, w formacie JPG i czekać na szczęście.

Zdjęcie powinno dotyczyć lub przynajmniej w jakiś sposób wiązać się z tematem nauki. Osoba, która jako druga, czwarta, szósta, trzynasta, dwudziesta i sześćdziesiąta nadeśle swoje zdjęcie na nasz adres mailowy, otrzyma od nas książkę w prezencie. Potem wszystkie nadesłane zdjęcia zostaną umieszczone w galerii.

Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym każdy może wygrać książkę z wydawnictwa Copernicus Center Press i Znak.

Jedna z książek: „Bóg i nauka. Moje dwie drogi do jednego celu”, która nie powinna sprawić trudności nawet osobom, które na co dzień nie zajmują się nauką, pozwala na bliższe poznanie wybitnego naukowca oraz na pobudzenie myślenia na temat wiary, nauki i Boga.

Wyjątkowo wyglądają fragmenty autobiograficzne, dotyczące życia ks. prof. Hellera i jego rodziny, poszukiwań naukowych i spojrzenia na współczesną kulturę i myśl chrześcijańską. To lektura dobra do przemyśleń na temat aktualnej pozycji chrześcijan we współczesnym świecie. Być może stanie się inspiracją do osobistego rozwoju - intelektualnego i duchowego. Pozostałe książki również czyta się z zapartym tchem. Listę zwycięzców ogłosimy w poniedziałek po południu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama