Nowy numer 44/2020 Archiwum

Biznes i przyroda

Konferencję i szkolenia zorganizowano po to, by wyjść naprzeciw młodym ludziom szukającym swojej drogi. Pomysł i realizacja to zasługa samych studentów.

Sala wypełniła się pełnymi pasji i chęci studentami, którzy potrzebują wskazówek i mentorskich porad. Zebranych krótko przywitali dr Andrzej Januszewski, zastępca dyrektora Instytutu Psychologii, oraz Mariusz Sagan, radny Urzędu Miasta Lublin.

Pojawili się wreszcie charyzmatyczni prelegenci – Łukasz Bożycki i Paweł Fortuna. Rozpoczęli od błyskotliwych anegdot, za pomocą których przedstawili zebranym obraz dwóch światów – biznesu i przyrody. Okazało się z treści wystąpienia specjalistów, że mają one więcej wspólnych punktów, niż mogłoby się wydawać. Sala nieraz rozbrzmiewała głośnym śmiechem.

– Chodzi o to, że młodzi ludzie są zmęczeni teorią z książek. Oni chcą czegoś konkretnego, jasnych informacji. Tutaj mogą spotkać biznesmenów – praktyków, nie teoretyków. Mogą z nimi porozmawiać, dotknąć ich, przekonać się, że to zwyczajni ludzie. To jest właśnie „Ludzka Twarz Biznesu”  – tłumaczy Paulina Kostrzewa, główna organizatorka III edycji tego wydarzenia.

Tym razem konferencja organizowana jest wspólnie przez organizację studentów „Antyrama” i Koło Naukowe Psychologii Zarządzania KUL. – Połączyliśmy swoje siły, nawiązaliśmy owocną współpracę. Tym razem nie działamy równolegle, tylko tworzymy razem coś o wiele większego i lepszego niż gdybyśmy pracowali oddzielnie  – dodaje Anastazja Zawiślak, prezes KNPZ.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama