Nowy numer 25/2018 Archiwum

Ministranci i gwiazdy przy piłce

Już w najbliższą sobotę 16 kwietnia po raz siódmy rozegrane zostaną w Lublinie Mistrzostwa Archidiecezji Lubelskiej Liturgicznej Służby Ołtarza w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Metropolity Lubelskiego.

Kilka tygodni temu zakończyły się piłkarskie eliminacje w piłce nożnej halowej na poziomie poszczególnych dekanatów archidiecezji lubelskiej. Zwycięskie drużyny teraz spotkają się na turnieju finałowym w Lublinie.

Turniej, do którego zgłosiło się 85 drużyn zostanie rozegrany na siedmiu obiektach sportowych w czterech kategoriach wiekowych: ministranci młodsi, ministranci, lektorzy młodsi i lektorzy starsi.

Finały zainauguruje Msza św. w sanktuarium Matki Bożej Latyczowskiej przy ul. Bursztynowej w Lublinie o 10.00. Zaraz potem o 11.15 piłkarskie drużyny w poszczególnych halach sportowych rozpoczną sportowe zmagania.

Niespodzianką tegorocznych rozgrywek będzie mecz pomiędzy gwiazdami TVP a drużyną AZS UMCS Futsal Team, który będzie można obejrzeć na głównej hali mistrzostw (hala Uniwersytetu Przyrodniczego) przed meczami finałowymi o 16.30. 

Zakończenie rozgrywek zaplanowano na 18.30. 

Turniejowi patronuje lubelski „Gość Niedzielny”.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma