Nowy numer 44/2020 Archiwum

Śpiewający Kraśnik

To będzie druga edycja kraśnickich warsztatów. Po ubiegłorocznym sukcesie, kiedy to do wspólnego muzykowania dołączyli nie tylko mieszkańcy Kraśnika, ale i okolic, organizatorzy postanowili przedsięwzięcie powtórzyć.

Od 22  do 24 kwietnia w Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku odbędą się II Kraśnickie Warsztaty Gospel. Organizatorami tego wydarzenia są zespół Emmanuel Gospel, działający przy parafii św. Józefa, Urząd Miasta Kraśnika oraz Starostwo Powiatowe.

W tym roku w Kraśniku gościć będzie znany lubelski zespół Gospel Rain, który dwukrotnie współpracował w projekcie kolędowym Telewizji Polsat z Golec uOrkiestrą, a także nagrał we współpracy z braćmi Golcami swoją ostatnią płytę „Ogień”, która miała premierę w marcu.

Warsztaty rozpoczną się w piątkowe popołudnie. Uczestnikami zajęć mogą być osoby powyżej 16 roku życia. Prowadzący nie wymagają od uczestników umiejętności wokalnych.

W niedzielę, 24 kwietnia, o 19.00 w sali widowiskowej CKiP w Kraśniku rozpocznie się koncert finałowy. Gospel Rain zagra utwory ze swojej najnowszej płyty, następnie do zespołu dołączą wszyscy uczestnicy warsztatów, aby wspólnie zaśpiewać ćwiczone w czasie zajęć utwory. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Zapraszamy do  udziału. Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest wysłanie zgłoszenia na adres mailowy warsztatygospel@hotmail.com. Informacje można także uzyskać pod nr tel.: 517 96 98 94.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama