Gość Katowicki 29/2018 Archiwum

Zobacz także

 • Gośćkkk
  10.05.2016 09:01
  Św jozafat kuncewicz się w grobie przewraca
  doceń 2
 • Michal
  11.05.2016 08:06
  Niestety biskup Mokszycki w Ukrainie i w calym Kosciele Katolickim stwarza aure nienawisci I podzialu. Przykro patrzyc na takie zachowanie zwiesznika rzymokatolikami-katolickiego kosciola w Ukraine, gdyz inni biskupowie konferencji sa innego zdania. Jesli policzyc wiernych Katedry Lwowskiej, polowa a moze i wiecej sa grekokatolicy, poniewaz kochaja kosciol ktoty za czasow przesladowan byl poratunkiem ich wiary katolickiej. Dlaczego metropolita caly czas mnie oraz ich obraza poprzez swoja pyche??? Czy nie wspolpracuje on czasem ze sluzbami rosyjskimi? Podejzewam ze tak...
  doceń 3
 • Geoffrey
  12.05.2016 20:59
  Jeśli ktoś opisuje sytuację na Ukrainie i pisze "Kościół Katolicki i Grekokatolicki" - to nie mam więcej pytań. Żenujące. Trzeba mieć jakieś minimum wiedzy, żeby posługiwać się słowem pisanym.
  doceń 0
 • Gość
  10.05.2017 11:45
  Michał , jak jesteś Ukraincem to pisz po ukraińsku , czego się boisz? Lwów to polskie miasto i chachłom podarował je Stalin . Polskie kościoły należa się Polakom i tyle . Oskarżanie hierarchy katolickiego o związki z Rosja jest zwyczajnym świństwem , ale czego się spodziewać po lwowskich-galicyjskich neobanderowcach.
  doceń 8

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma