Nowy numer 3/2019 Archiwum

Poławiacze pereł

Gdybyśmy wiedzieli, że nasze dziecko kiedyś w przyszłości dokona wielkich rzeczy, czy wychowywalibyśmy je tak samo? Za tym pytaniem kryje się pytanie o jakość naszego rodzicielstwa.

Sala jednego z lubelskich hoteli. Piętnaście osób próbuje za wszelką cenę spowodować, by klimatyzacja, która zamiast chłodzić, rzęzi, przestała chociaż przeszkadzać. Padają różne pomysły, łącznie z przywołaniem ochrony. Nikt nie jest w stanie zaradzić. W pewnym momencie jednak jeden z uczestników spotkania prężnym krokiem podchodzi i wykręca śrubkę z urządzenia. Zapanowuje błoga cisza. – Jak mówi Pismo Święte, każdy z nas otrzymuje jakiś talent. Każdy ma jakieś dobro, którym może dysponować, jakiś potencjał, zazwyczaj inny albo innej wielkości – zwraca się do zgromadzonych prowadzący spotkanie teolog Grzegorz Grochowski, jeden z trenerów w Tato.net. – Ja na przykład napisałem habilitację, ale za groma nie potrafiłbym tej klimatyzacji naprawić – dodaje. Po tym, jak klimatyzacja przestaje przeszkadzać, rozpoczynają się warsztaty zorganizowane przez Tato.net zatytułowane „Tato, odkrywca talentów”.

Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy