Nowy numer 33/2018 Archiwum

Koncert charytatywny

Stowarzyszenie na Rzecz Osób Potrzebujących „Przytulisko” zaprasza na charytatywny koncert Zespołu Dziecięco – Młodzieżowego „Wołyńskie Słowiki” z Łucka.

Zespół ten, to jak twierdzą znawcy sztuki artystycznej - "Perełka Ukrainy",  powstał w 1998 r. z inicjatywy Towarzystwa Kultury Polskiej w Łucku.

Występują w nim dzieci z polskim rodowodem. Oprócz koncertów na Ukrainie, grupa ma na swoim koncie występy na wielu światowych scenach.

W bardzo zróżnicowanym repertuarze mieszczą się piosenki religijne, ludowe, patriotyczne, a także utwory współczesne.

Do Chełma przyjadą ze swoimi opiekunami : dyrektorem artystycznym - Antoniną Antonową oraz dyrektorem muzycznym - Piotrem Miłogorodzkim.

Dzieci występują w Chełmie charytatywnie. Zebrane środki przeznaczone będą na potrzeby podopiecznych Stowarzyszenia na Rzecz Osób Potrzebujących „Przytulisko”

Wejściówki w postaci cegiełek o wartości 20pln. do nabycia w dniu koncertu na hali MOSiR.

Koncert odbędzie się 9 lipca w hali MOSiR w Chełmie o godz. 17.00

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma