Nowy numer 3/2021 Archiwum

Inne Brzmienia – Wschód Kultury

To spotkanie z zupełnie nową formą muzyki, kina, wystaw czy książek. Mało tego – można być aktywnym uczestnikiem festiwalu i odkrywać niepowtarzalny klimat kultury w tej części Europy. Do Lublina przyjedzie z tej okazji kilka tysięcy turystów.

Piątek

12:00 - Małe Inne Brzmienia – Zaklinacze deszczu; 12:00 - Małe Inne Brzmienia – Body percussion; 12:00 - Małe Inne Brzmienia – Tańcobajki; 12:00 - Małe Inne Brzmienia – Mały Chór Innych Brzmień; 12:00 - Małe Inne Brzmienia – Loop Lublin; 12:00 - Małe Inne Brzmienia – Samoróbka; 15:00 - Kino ukraińskie – cykl dokumentalny – Piętno Czarnobyla; 15:00 - Orient Station – „Urban-Sketching” – warsztaty; 15:00 - Małe Inne Brzmienia – Samoróbka; 16:00 - Wschodni Express – „Idę tam gdzie idę” – spotkanie; 18:00 - Somali Yacht Club; 19:30 - Diablo Swing Orchestra; 21:00 - Kazik & Kwartet ProForma oraz goście specjalni; 22:00 - Move East Movie – Tacy piękni ludzie; 23:00 - UK Sus; 01:00 - Wulffius – live act; Cały dzień - Słowobranie – kluboksięgarnia i czytelnia; Cały dzień - Staubgold – wystawa kultowej wytwórniCały dzień - Orient Station – „The Kievianer” – wystawa plakatu artystycznego; Cały dzień - Orient Station – „Chernobyl 30 + Fukushima 5” – wystawa plakatu; Cały dzień - Orient Station – Wystawa zdjęć „Rosja przed Rewolucją (1909 – 1915)”.

Sobota

12:00 - Małe Inne Brzmienia – Mały Chór Innych Brzmień; 12:00 - Małe Inne Brzmienia – Loop Lublin; 12:00 - Małe Inne Brzmienia – Samoróbka; 12:00 - Małe Inne Brzmienia – Zaklinacze deszczu; 15:00 - Kino ukraińskie – cykl dokumentalny – Rosyjski dzięcioł; 15:00 - Wschodni Express – Polskie wydanie powieści „Karbid” – spotkanie; 15:00 - Orient Station – „Urban-Sketching” – warsztaty; 15:00 - Małe Inne Brzmienia – Samoróbka; 16:45 - Wschodni Express – Polskie wydanie książki „50 procent racji” – spotkanie; 18:00 - Opowieści Wschodniej Treści; 18:00 - Love’n’Joy; 19:30 - Easy Star All Stars; 21:00 – Tortoise; 22:00 - Move East Movie – Plemię; 23:00 - Shibusashirazu Orchestra; 01:00 - Shanti People; Cały dzień - Orient Station – Wystawa zdjęć „Rosja przed Rewolucją (1909 – 1915)”; Cały dzień - Słowobranie – kluboksięgarnia i czytelnia; Cały dzień - Orient Station – „The Kievianer” – wystawa plakatu artystycznego; Cały dzień - Orient Station – „Chernobyl 30 + Fukushima 5” – wystawa plakatu.

Niedziela

12:00 - Małe Inne Brzmienia – Samoróbka;12:00 - Małe Inne Brzmienia – Zaklinacze deszczu; 12:00 - Małe Inne Brzmienia – Mały Chór Innych Brzmień; 15:00 - Kino ukraińskie – cykl dokumentalny – Żywy ogień; 16:00 - Małe Inne Brzmienia – Wielki Finał; 17:00 - Wschodni Express – Debata „Literatura a terytoria terroru”; 19:00 - Łona i Weber; 19:00 - Opowieści Wschodniej Treści; 20:30 - Carnival Youth; 22:00 - The Hypnotunez; 22:00 - Move East Movie – Lot złotej muszki; 23:30 - Have you ever seen The Jane Fonda aerobic VHS?; Cały dzień - Orient Station – „Chernobyl 30 + Fukushima 5” – wystawa plakatu; Cały dzień - Słowobranie – kluboksięgarnia i czytelnia; Cały dzień - Orient Station – „The Kievianer” – wystawa plakatu artystycznego; Cały dzień - Staubgold – wystawa kultowej wytwórni; Cały dzień - Orient Station – Wystawa zdjęć „Rosja przed Rewolucją (1909 – 1915)”.

« 1 2 3 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama