GN 32/2018 Archiwum

Kobiecy "Czas Honoru" w Lublinie

To kolejny serial TVP osadzony w rzeczywistości II wojny światowej. Wiele scen do serialu ma być kręconych w Lublinie.

Jeszcze nie tak dawno media donosiły, że TVP rezygnuje z realizacji serialu, którego bohaterkami są Polki walczące z okupantem podczas II wojny światowej. Dziś wszystko wskazuje na to, że jednak serial będzie realizowany, a zdjęcia do niego powstaną nie tylko w Warszawie, ale również w Lublinie.

Lublin został wybrany na kręcenie ujęć na zewnątrz ze względu na specyficzny, oryginalny wygląd kamienic na Starym Mieście. Nie ma tu jak w Warszawie szyldów, które trzeba zdejmować na czas nagrywania scen, nie ma też w najstarszej części miasta nad Bystrzycą obecnych wszędzie anten satelitarnych. Dlatego sceny plenerowe będą kręcone w Lublinie, wszystkie pozostałe w stolicy.

Według uzyskanych przez nas nieoficjalnych informacji, zdjęcia do serialu ‘Morowe panny’ w Lublinie rozpoczną się 2 sierpnia.

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma