GN 47/2020 Archiwum

Youth Orchestra of the Americas

Orkiestra symfoniczna złożona z muzyków pochodzących z 25 krajów obu Ameryk wystąpi w Centrum Spotkania Kultur, także pod naszym patronatem. Z tej okazji mamy do rozdania trzy podwójne wejściówki.

Koncert Symfoniczny Youth Orchestra of the Americas odbędzie się 21 lipca w sali operowej Centrum Spotkania Kultur w Lublinie o godz. 19.00.

- Youth Orchestra of the Americas to orkiestra symfoniczna, złożona z młodych utalentowanych muzyków pochodzących z 25 krajów zachodniej półkuli. Misją zespołu jest poprawa jakości życia różnych społeczności poprzez muzykę - informują organizatorzy.

Koncert Młodzieżowej Orkiestry Ameryk w sali operowej Centrum Spotkania Kultur w Lublinie organizowany jest we współpracy ze Stowarzyszeniem Ludwika van Beethovena i będzie się odbywał w ramach europejskiego tournée zespołu.

W związku z tym, że lubelski „Gość Niedzielny“ patronuje wydarzeniu, mamy dla naszych Czytelników trzy podwójne wejściówki. Trzy pierwsze osoby, które wyślą e-maila na adres naszej redakcji, otrzymają podwójne bilety na koncert, które będzie można odebrać godzinę przed nim w kasie CSK.

W programie koncertu m.in. Debussy, Ginastera, Revueltas. Orkiestrą YOA dyryguje Carlos Miguel Prieto z Meksyku.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama