Nowy numer 47/2020 Archiwum

Są już bilety na mecze Górnika w Lublinie

W najbliższy poniedziałek Górnik Łęczna zagra z Lechią Gdańsk na Arenie Lublin. Kibice z Lublina i regionu już mogą kupować bilety.

Bilety na mecz Górnika Łęczna na najbliższe poniedziałkowe spotkanie z Lechią Gdańsk są już dostępne w sprzedaży internetowej oraz w wybranych salonach sieci Kolporter w całym województwie lubelskim. Od tego sezonu można również kupować bilety rodzinne, na które przewidziano rabaty. Bilety na mecze ekstraklasy w Lublinie rozpoczynają się od 5 zł, najdroższe, do tzw. strefy VIP, kosztują 150 zł. Bilety zwykłe, w zależności od miejsca na trybunach, wahają się od 25 do 70 zł. Bilety ulgowe - od 12 do 35 zł.

Ponadto z biletem na mecz z Lechią Gdańsk kibice mogą uzyskać 25-proc. rabat przy zakupie biletu na mecz z Cracovią 31 lipca o godz. 15.30.

Władze klubu z Łęcznej podjęły decyzję o rozgrywaniu meczów domowych na stadionie w Lublinie. Bezpośrednim powodem są problemy finansowe klubu. Artur Kapelko, prezes Górnika Łęczna SA, podkreśla, że zbadano rynek i wszystko wskazuje na to, iż rozgrywki spotkań domowych Górnika na Arenie Lublin mogą być ratunkiem. - Złotego panaceum nie znaleźliśmy, ale sytuacja nas determinuje, bo rozmawiamy o tym od trzech lat. Reakcja środowiska biznesowego jest zdecydowanie lepsza, jeśli chodzi o Arenę Lublin niż stadion w Łęcznej - twierdzi prezes Kapelko.

Najbardziej zagorzali kibice z Łęcznej twierdzą, że nie będą przyjeżdżać do Lublina na mecze swojej drużyny. Władze klubu liczą jednak na wysoką frekwencję mieszkańców Lublina i regionu. Swoją stałą obecność na stadionie w Lublinie podczas meczów Górnika zapowiedziało publicznie wiele znanych osób, w tym m.in. Krzysztof Cugowski. Zdaniem zwolenników gry Górnika na Arenie Lublin, jest to wielka szansa, by uratować kulturę rodzinnego kibicowania.

Najbliższy mecz z faworyzowaną Lechią Gdańsk, w której grają reprezentanci Polski oraz znakomici piłkarze z zagranicy, już w najbliższy poniedziałek o godz. 18 przy ul. Stadionowej w Lublinie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama