Balonowe fantastyczności przejdź do galerii

Niemal 30 ekip z całego świata rywalizowało podczas 11. Międzynarodowych Zawodów Balonowych w Nałęczowie. Zdjęcia Jacka Sadowskiego pokazują wyjątkowość tej imprezy.

To zawody, którym mogą przypatrywać się zarówno mieszkańcy Nałęczowa, jak też goście, którzy korzystają z uroków tej uzdrowiskowej miejscowości.

Wśród pilotów znalazł się m.in. Włodzimierz Klósek, rekordzista Europy, który balonem wzbił się na ponad 11 tys. metrów.

Zawody balonowe w Nałęczowie to świetna okazja do promocji miasta, a także do zaprezentowania się sponsorów wydarzenia. Jest to również atrakcja dla wszystkich, których ciekawi taka forma sportu i rozrywki. Można powiedzieć, że tu niemal o wszystkim decyduje temperatura.

- Nie dla wszystkich godziny startów są zachęcające. Ze względu na moją ciekawość wstałem rano, choć w wakacje nie jest to łatwe - komentuje Dominik z Lublina.

Wszystkich, którzy nie widzieli zawodów na żywo zachęcamy do oglądania zdjęć, których autorem jest Jacek Sadowski.

Przez 18 lat był dziennikarzem radiowym i prasowym, nadal związany z lubelskim środowiskiem dziennikarskim. Od kilku lat działa jako freelancer, na co dzień współpracując z agencją marketingu taktycznego „Vena Art.” w Lublinie. Fotografią zainteresował się dwa lata temu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..