Nowy numer 44/2020 Archiwum

Naucz się zwyciężać

Szkoła Zwycięstwa jest miejscem wyposażenia wierzących w narzędzia pozwalające im egzekwować odniesione już przez Jezusa zwycięstwo. O tym jak to robić będą mówić w Lublinie Carol Razza z USA, Marco Cicioletti z Włoch i Anna Saj z Polski.

- Żeby nie wiem co się stało, nic nie zmieni faktu, że Jezus odniósł już zwycięstwo pokonując śmierć. Jednak wielu z nas żyje na co dzień tak, jakby nie wiedziało o tym lub jakby to nie miało żadnego znaczenia. Tymczasem to realna rzeczywistość, w której my wierzący powinniśmy przebywać cały czas. Jak to robić, co to znaczy egzekwować zwycięstwo Jezusa, jak żyć na co dzień pełnią życia chcemy mówić poprzez świadectwo swego życia i posługę modlitwy. Dlatego zaprosiliśmy do Lublina gości z różnych stron świata, którzy podzielą się swoim doświadczeniem życia z Jezusem - mówi Anna Saj z Instytutu Ewangelizacji Świata ICPE Misja Polska.

Wszyscy są zaproszenie do Szkoły Zwycięstwa jaka odbędzie się w Lublinie w dniach 14-16 października.

- W Jezusie jesteśmy w posiadaniu wszystkiego, co najlepsze. Nasze dziedzictwo sygnowane jest królewską jakością i nie możemy narzekać na jakiekolwiek braki. W Chrystusie odziedziczyliśmy pełnię błogosławieństwa. Nadszedł czas, by rozradować się w tej prawdzie i zacząć żyć w przypisanej nam obfitości! „Z wami bowiem pójdzie Pan, wasz Bóg, który będzie walczył za was z waszymi wrogami i da wam zwycięstwo” mówi Księga Powtórzonego Prawa. O tym chcemy mówić podczas Szkoły Zwycięstwa - podkreśla Anna Saj.

Gośćmi zaproszonymi na spotkanie do Lublina są Carol Razza z USA i Marco Cicioletti z Włoch. Nauczanie prowadzić będzie także Anna Saj z Polski.

Carol Razza przez ponad trzydzieści lat pracowała jako licencjonowany terapeuta, prowadząc placówkę poradnictwa rodzinnego w Wellington na Florydzie w USA. Napisała doktorat na temat: badania dzieci i młodzieży oraz pracę magisterską z psychologii terapeutycznej na Uniwersytecie Nova. Prowadziła warsztaty i seminaria związane z tematyką udanego rodzicielstwa. Obecnie pracuje jako wykładowca w Palm Beach Community College oraz w katolickim seminarium św. Wincentego a Paulo. Jej największym błogosławieństwem jest ponad czterdziestoletni związek małżeński z Paulem oraz jej wspaniali synowie, synowe i wnuki. Podczas wieloletniej posługi Bóg uwalniał przez nią wiele uzdrowień, znaków i cudów, oraz mądrość, która służy kształceniu przyszłych księży.

Marco Cicoletti to mąż i ojciec dwóch córek. W maju 1992 roku przeżył spotkanie z Jezusem. Było to dla niego nieoczekiwane i zaskakujące. To doświadczenie całkowicie zmieniło jego życie. Dzięki przeżyciu wylania Ducha Świętego Ewangelia i Słowo Boże stały się żywe i Jezus nie był już „teorią, którą się zwalcza”, ale żywą osobą, za którą się podąża i którą się kocha. Duch Święty natychmiast na jego oczach zaczął się manifestować w znakach i cudach. Marco Cicoletti otrzymał oficjalny list potwierdzający jego posługę od biskupa Terni Franco Gualdrini oraz jego zastępcy biskupa Vincenzo Paglia, który obecnie pełni funkcję Prezydenta Papieskiej Rady ds. Rodziny. Marco  jest członkiem Diecezjalnej Rady Świeckich w Diecezjalnej Radzie Duszpasterskiej. Założył wspólnotę "Przyjaciele Jezusa" oraz "Betański Dom Modlitwy" w Narni (Terni Włochy).

Anna Saj jest doktorem nauk teologicznych w zakresie teologii ekumenicznej. W 1999 roku założyła pierwszy w Polsce Oddział Posługi Kobiet Katolickich Magnificat w diecezji lubelskiej, którego jest koordynatorem. W roku 2000 razem ze swoim mężem Jackiem została członkiem Instytutu Ewangelizacji Świata ICPE Misja Polska. Od roku 2010 pełnią oni funkcję koordynatorów Misji Polskiej. W roku 2010 razem zainicjowali Projekt Armii Dzieci. Od 2010 roku odbywają się rozpoczęte przez nich międzynarodowe ekumeniczne konferencje charyzmatyczne zwane Czasem Chwały i Nocą Chwały. Są oni rodzicami sześciorga dzieci i dziadkami trojga wnucząt.

Chętni do udziału w spotkaniu powinni się zarejestrować na stronie: www.szkoladucha.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama