Nowy numer 24/2018 Archiwum

Puławska senioriada

Rzut beretem, przeciąganie liny, zabawy dzieciństwa, występy i liczne atrakcje czekały w Puławach na seniorów, którzy przybyli na II Puławską Senioriadę.

Dla seniorów było to wielkie święto i znakomita zabawa. Obejrzeli pokaz zumby gold, występy Zespołu Pieśni i Tańca „Powiśle” z nauką tańca, recital Nataszy Cieloch - „Trudno serce okłamywać” przy akompaniamencie Michała Matrasa, a także fantastyczny pokaz nakryć głowy w wykonaniu aktorów z teatru „Retro”.

Seniorzy mieli możliwość bezpłatnego pomiaru cukru, ciśnienia, a także skorzystania z porad kosmetycznych. Wszystkie chętne Panie, które oddały się w ręce wizażystki, miały wykonany makijaż odpowiedni do danego typu urody.

Organizatorzy zadbali także o poczęstunek, a na stoiskach gdzie swoje wyroby prezentowali członkowie Klubu Twórców Ludowych, oprócz uczty dla oka, można było skosztować swojskich wyrobów.

Na zakończenie festynu seniorzy piekli kiełbaski i bawili się wspólnie przy ognisku tańcząc i śpiewając.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma