Reklama

    Nowy numer 13/2023 Archiwum

Ekstraklasy łączą siły. Porozumienie lubelskich klubów sportowych

Górnik Łęczna, TBV Start Lublin, MKS Selgros Lublin, Pszczólka AZS UMCS Lublin oraz Motor Lublin łączą siły i ruszają ze wspólnym projektem skierowanym do sympatyków sportu.

- Porozumienie między klubami zakłada wspólną ofertę dla kibiców, współpracę w zakresie harmonogramu spotkań, oczywiście w miarę możliwości pogodzenia terminów telewizyjnych oraz wspólne działania w ramach społecznej odpowiedzialności klubów - poinformował rzecznik Górnika Łęczna.

- Pierwszym etapem projektu jest system preferencji cenowych, udzielanych kibicom, którzy chcieliby uczestniczyć w meczach kilku dyscyplin – poinformowali na specjalnej konferencji prasowej prezesi lubelskich klubów. Terminy meczów poszczególnych lubelskich drużyn będą dostosowane do możliwości kibiców, a kupując bilet na jeden z meczów ekstraklasy - będzie można w cenie 25 zł wejść aż na trzy spotkania. W przyszłości będzie to specjalna karta, która będzie jednocześnie sposobem weryfikacji kibiców.

Krzysztof Komorski, wiceprezydent Lublina podczas konferencji prasowej z udziałem prezesów najważniejszych klubów sportowych Lublina podkreślił, że ten program lojalnościowy dla obszaru sportowego w przyszłości zostanie poszerzony dodatkowo o ofertę kulturalną.

Ekstraklasy łączą siły. Porozumienie lubelskich klubów sportowych   Współpraca klubów przełoży się na finanse kibiców, klubów i być atmosferę kibicowania wszystkim zespołom z Lubelszczyzny ks. Rafał Pastwa /Foto Gość Prezes Górnika Łęczna, Artur Kapelko, który wszedł do zarządu PZPN, zwrócił uwagę, że między klubami jest rywalizacja, ale tam gdzie trzeba rozwija się współpraca. Natomiast Arkadiusz Pelczar, prezes Startu Lublin podkreślił, że sportowy program lojalnościowy jest dobra inicjatywa dla budżetu każdej rodziny i każdego kibica sportowego. - Chcemy dać mieszkańcom więcej, chcemy z nimi współpracować, chcemy współpracować ze sobą - mówił.

Głos zabrał również prezes Motoru Lublin, który podziękował za zaproszenie do współpracy. - Motor jest gdzieś niżej niż ekstraklasa, ale chcemy mobilizować nowych kibiców na Arenie Lublin. Docelowo to służy kibicom, taki cel przyświeca nam - powiedział, nie odnosząc się ani słowem do kwestii postawy kibiców Motoru względem drużyny Górnika Łęczna.

Mieszkańcy Lublina i województwa lubelskiego mają szeroki wybór imprez sportowych. Każdy weekend to duża dawka wydarzeń, które wiążą się z zakupem biletów. Obecność na kilku wydarzeniach w miesiącu to czasami znacząca kwota w domowym budżecie. Dzięki wspólnej inicjatywie klubów teraz te wydarzenia możesz oglądać w preferencyjnych cenach.

Ekstraklasy łączą siły. Porozumienie lubelskich klubów sportowych   Konferencja prasowa cieszyła się sporym zainteresowaniem mediów i kibiców ks. Rafał Pastwa /Foto Gość System będzie funkcjonował już od najbliższego weekendu od meczu TBV START Lublin, który odbędzie się w piątek 28 października o 18.00 w hali „Globus”. Aby wejść na to spotkanie korzystając z ustaleń programu należy okazać w kasie bilet z meczu Górnika Łęczna, MKS Selgros, Pszczółki AZS UMCS lub Motoru Lublin z sezonu 2016/2017.

Podobnie można wejść na sobotni mecz Górnika Łęczna ze Śląskiem Wrocław, który rozpocznie się o 15.30 na Arenie Lublin czy niedzielne spotkanie Pszczółek AZS UMCS Lublin z TS Ostrovia Ostrów Wlkp o 18.00 w Hali MOSiR.

- Zasada korzystania ze zniżki jest prosta: należy okazać bilet lub karnet z innej dyscypliny z bieżącego sezonu, wtedy kasjer będzie mógł sprzedać wejściówkę w preferencyjnej cenie. Jeden bilet tylko raz uprawnia do zniżki - wyjaśniają prezesi lubelskich klubów sportowych.

Ceny w ramach programu Ekstraklasy łączą siły:

Górnik Łęczna - 10,00 zł,
TBV Start Lublin - 10,00 zł,
MKS Selgros Lublin - 10,00 zł,
Pszczółka AZS UMCS Lublin - 5,00 zł,
Motor Lublin - (kwota będzie podana przed rozpoczęciem sprzedaży na najbliższy mecz Motoru).

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy