Nowy numer 43/2020 Archiwum

Będzie lubelska karta turysty

Z okazji 700-lecia Lublina władze miejskie przygotowują specjalną kartę turysty, z której będą mogli korzystać zarówno lublinianie, jak i goście.

Atrakcyjne, łatwe i tanie zwiedzanie - to wszystko już od przyszłego sezonu turystycznego oferuje Lubelska Karta Turysty. W kartę powinien zaopatrzyć się każdy, kto chce w pełni poznać Lublin i skorzystać z oferowanych atrakcji naszego miasta. Karta zapewni wstęp wolny do większości muzeów, zabytków, zniżki w restauracjach, obiektach sportowych czy kulturalnych oraz bezpłatne korzystanie z komunikacji miejskiej - zachwalają produkt władze miejskie.

- Jubileusz 700-lecia miasta to nie tylko święto Lublina i jego mieszkańców. W 2017 roku chcemy jeszcze szerzej otworzyć nasze miasto przed turystami i zaprosić do Lublina po raz pierwszy tych, którzy jeszcze u nas nie byli. Szybki rozwój turystyki i usług z nią związanych spowodowany staraniami Lublina o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury 2016 oraz coraz bogatsza oferta turystyczna i kulturalna wpływa na rosnące zainteresowanie Lublinem. Chcemy wykorzystać ten potencjał i zaproponować Lubelską Kartę Turysty - powiedział Krzysztof Żuk, Prezydent Miasta Lublin.

Lubelska Karta Turystyczna będzie dostępna w wersji 24h i 72h. Każda z opcji zawierać będzie wejścia do obiektów wliczone w cenę zakupu pakietu oraz szereg oferowanych zniżek. Innowacyjny system lojalnościowy pozwoli wynagradzać najbardziej aktywnych odbiorców. Lubelską Kartę Turysty będzie można nabyć za pośrednictwem internetu bądź w Biurze Obsługi Karty. Karta dostępna będzie w sprzedaży najpóźniej od maja 2017 r.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama