Nowy numer 33/2018 Archiwum

Muzyczne święto w seminarium duchownym

Już 18 listopada startuje „Cecylianka” - Dni Muzyki Chrześcijańskiej. To okazja do spotkania z kulturą i rozrywką opartą o wartości chrześcijańskie.

Dni Muzyki Chrześcijańskiej to forma upamiętnienia św. Cecylii – patronki muzyki, której wspomnienie obchodzone jest w Kościele 22 listopada. Wydarzenie co roku organizują diakoni Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Lublinie.

Tegoroczna edycja cecyliańskich koncertów jest propozycją skierowaną zarówno do młodych, jak i starszych odbiorców – informują lubelscy diakoni. Festiwal rozpocznie się 18 listopada w piątek występami chórów pochodzących z archidiecezji lubelskiej.

Na sobotę zaplanowany jest spektakl zatytułowany „Faust. Więcej światła” teatru ITP działającego przy Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II. Natomiast podczas niedzielnego koncertu finałowego zaprezentują się zespół „Good God” oraz  Arkadio – raper i freestylowiec, jedna z gwiazd głównej sceny koncertowej podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. 

Wszystkie koncerty rozpoczynają się o godzinie 19.00 w Metropolitalnym Seminarium Duchownym w Lublinie (ul. Wyszyńskiego 6).

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma