GN 2/2021 Archiwum

W Puławach tańczą i jeżdżą na wielkim lodzie

W dzień św. Mikołaja oficjalnie otwarto lodowisko miejskie przy ul. gen. Józefa Hauke-Bosaka w Puławach.

600 metrów kwadratowych tafli poświęcił uroczyście ks. dziekan Piotr Trela, a prezydent Janusz Grobel życzył wszystkim dobrej i bezpiecznej zabawy. Otwarcie uświetnił pokaz jazdy figurowej w wykonaniu Doroty Pieńkoś, dwukrotnej Mistrzyni Polski w łyżwiarstwie figurowym oraz uczestniczki programu „Gwiazdy tańczą na lodzie”.

Nie zabrakło konkursów oraz zabaw z animatorami a najmłodsi mogli liczyć na słodkie upominki. Dla wszystkich na rozgrzewkę przygotowano ciepłą herbatę i bigos. - Mamy nadzieję, że to miejsce będzie tętnić życiem, że będą się tu spotykały wszystkie pokolenia Puławian. Cieszymy się, że mamy wreszcie swoje lodowisko i nie musimy jeździć do innych miast - mówili mieszkańcy stojący w kolejce do wypożyczalni.

Na puławskim lodowisku można jeździć od poniedziałku do piątku w godzinach od 15 do 21, a w weekendy oraz ferie zimowe od 10 do 21 z godzinną przerwą techniczną między godz. 14 a 15. 

Bilet normalny jednorazowy uprawniający do 120 minut przebywania na lodowisku kosztuje 6 zł. Natomiast ulgowy, który kosztuje 4 zł przysługuje dzieciom i młodzieży szkolnej, emerytom i rencistom oraz uczestnikom programu "Duża Puławska Rodzina". Grupy zorganizowane za wejście zapłacą 2 zł od osoby.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama