Nowy numer 44/2020 Archiwum

Wielki Turniej Mistakos w Lublinie, czyli walka o stołki

Turniej zostanie rozegrany od piątku do niedzieli w galerii Olimp w Lublinie. Gra bije rekordy popularności.

W grze bierze udział trzech graczy. W trakcie rozgrywki układa się krzesełka tak, aby powstający stos nie runął. Każdy gracz ma swój kolor krzesełka: zielony, czerwony lub niebieski. Wygrywa ten, który pozbędzie się swoich krzesełek jako pierwszy. Krzesełka oczywiście układamy tylko jedna ręką - tłumaczą organizatorzy.

Z tej okazji mamy dla naszych Czytelników nagrodę w postaci gry Mistakos „walka o stołki”. Otrzyma ją pierwsza osoba, która wyśle maila na nasz adres.

Wielki Turniej Mistakos w Lublinie, czyli walka o stołki   Gra wymaga precyzji i wielkiej cierpliwości od zawodników Piotr Szlązak /Foto Gość Gra wymaga niezwykłej cierpliwości i precyzji. Skierowana jest zarówno do dzieci, rodziców, jak również seniorów. Pula nagród wynosi 5 tys. zł.

- Chodzi o dobrą zabawę i wartościowe spędzenie wolnego czasu. Nasze gry można również dosłownie wypróbować i obejrzeć w punkcie przy ul. Lubartowskiej 77 - mówią organizatorzy turnieju. Wszyscy amatorzy wartościowych gier mogą korzystać również z otwartego niedawno sklepu internetowego WartościoweGry.pl.

Nowa część galerii Olimp stanie się terenem rozgrywek od 16.00 do 21.00 w piątek oraz w sobotę i niedzielę od 10.00 do 20.00.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama