Nowy numer 44/2020 Archiwum

Niezwykła noc sylwestrowa

Od kilku lat w w Lublinie gromadzą się setki rodzin z Polski i zagranicy, dla których Sylwester to coś więcej niż tylko lampka szampana. Każdy kto chce w atmosferze zabawy, ale także modlitwy pożegnać stary i powitać Nowy Rok, może do nich dołączyć.

Już po raz  ósmy katolicka wspólnota Armia Dzieci, która jest częścią papieskiego Instytutu Ewangelizacji Świata ICPE Misja Polska, organizuje w Lublinie wydarzenie Chrześcijański Sylwester - Noc Chwały 2016. - Zapraszamy wszystkich, którzy Sylwestra chcieliby przeżyć nieco inaczej  - mówi lider Armii Dzieci Paweł Skrzek. 

W programie wydarzenia, które zdecydowanie łączy pokolenia, bo tu dzieci bawią się razem z rodzicami, znajdą się: uroczysta Eucharystia, czas uwielbienia, sylwestrowy posiłek i wspólne kolędowanie. - Zaplanowaliśmy też specjalny toast dla Jezusa, bo naszym zdaniem mniej więcej w tym terminie wypadają Jego imieniny - stwierdza Paweł Skrzek. -  Pismo Święte mówi, że po ośmiu dniach Jezus został zaniesiony do świątyni i nadano mu imię - dodaje. 

Tegoroczna Noc Chwały odbędzie się pod hasłem Nowy Rok – nowe życie. Podobnie jak w latach poprzednich poprzedzi ją trzydniowa Szkoła Życia Ponadnaturalnego. - Już po raz kolejny Danny Steyne z USA, będzie się dzielił z nami swoim doświadczeniem wiary - informuje P. Skrzek. - Danny w przystępny sposób mówi o rzeczach widzialnych i niewidzialnych, bo sam doświadczył działania Pana Boga. 

By wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu, które w tym roku odbywać się będzie w Lubelskim Parku Naukowo - Technologicznym, należy się zapisać na stronie www.noc.chwaly.pl. Zapisy trwają do 31 grudnia. 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama