Nowy numer 33/2018 Archiwum

Podczas koncertu zaśpiewają Natalia Niemen, Piotr Cugowski, Marika oraz inni artyści

Trasie koncertowej „Betlejem w Polsce” towarzyszy akcja społeczna "Głodnych nakarmić". Dochód z trasy będzie przeznaczony na wsparcie osób niedożywionych.

Betlejem w Polsce to najpiękniejsze kolędy świata zaaranżowane na specjalna trasę koncertową, która odwiedzi kilkanaście miast w naszym kraju. Wszyscy, którzy zdecydują się wybrać w niedzielę 22 stycznia na halę Globus przy ul. Króla Kazimierza Wielkiego 4 w Lublinie z pewnością nie pożałują.

Organizatorzy podkreślają, że bilety można będzie kupić dwie godziny przed niedzielnym koncertem, który rozpoczyna się o 16.00. Podczas koncertu transmitowanego przez TVP publiczność będzie mogła usłyszeć kolędy z Ukrainy, Austrii, Francji, Anglii, Afryki, Ameryki Południowej, z Ameryki Północnej oraz te z Polski.

Na scenie wystąpią znani i cenieni artyści: Natalia Niemen, Marika, Kuba Badach, Piotr Cugowski, Mateo oraz TDG, a także zespół, który został zawiązany specjalnie z tej okazji.

- Trasie koncertowej „Betlejem w Polsce” towarzyszy akcja społeczna „Głodnych nakarmić”. Dochód z trasy będzie przeznaczony na wsparcie osób niedożywionych. To problem, który nadal dotyka nie tylko dzieci, ale także ludzi starszych. Kupując bilet na koncert, możemy ich wesprzeć. Akcja prowadzona przez fundację „Światło-Życie” - informują organizatorzy.

Szczegóły trasy oraz informacje dotyczące koncertu dostępne są na stronie: www.betlejemwpolsce.pl.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma