Nowy numer 43/2020 Archiwum

Podczas koncertu zaśpiewają Natalia Niemen, Piotr Cugowski, Marika oraz inni artyści

Trasie koncertowej „Betlejem w Polsce” towarzyszy akcja społeczna "Głodnych nakarmić". Dochód z trasy będzie przeznaczony na wsparcie osób niedożywionych.

Betlejem w Polsce to najpiękniejsze kolędy świata zaaranżowane na specjalna trasę koncertową, która odwiedzi kilkanaście miast w naszym kraju. Wszyscy, którzy zdecydują się wybrać w niedzielę 22 stycznia na halę Globus przy ul. Króla Kazimierza Wielkiego 4 w Lublinie z pewnością nie pożałują.

Organizatorzy podkreślają, że bilety można będzie kupić dwie godziny przed niedzielnym koncertem, który rozpoczyna się o 16.00. Podczas koncertu transmitowanego przez TVP publiczność będzie mogła usłyszeć kolędy z Ukrainy, Austrii, Francji, Anglii, Afryki, Ameryki Południowej, z Ameryki Północnej oraz te z Polski.

Na scenie wystąpią znani i cenieni artyści: Natalia Niemen, Marika, Kuba Badach, Piotr Cugowski, Mateo oraz TDG, a także zespół, który został zawiązany specjalnie z tej okazji.

- Trasie koncertowej „Betlejem w Polsce” towarzyszy akcja społeczna „Głodnych nakarmić”. Dochód z trasy będzie przeznaczony na wsparcie osób niedożywionych. To problem, który nadal dotyka nie tylko dzieci, ale także ludzi starszych. Kupując bilet na koncert, możemy ich wesprzeć. Akcja prowadzona przez fundację „Światło-Życie” - informują organizatorzy.

Szczegóły trasy oraz informacje dotyczące koncertu dostępne są na stronie: www.betlejemwpolsce.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama