Nowy numer 32/2018 Archiwum

Pasja uczenia

Reforma edukacji nie będzie dla nich rewolucją. Tak jak do tej pory zamierzają uczyć z pasją, a swoich wychowanków dalej traktować niemal jak własne dzieci.

Bystrzejowice to mała miejscowość między Świdnikiem a Piaskami. Tu też mieści się szkoła, wcale nie taka mała, która uczy dzieci z okolicy. – Tworzymy zespół szkół, w którego skład wchodzą szkoła podstawowa i gimnazjum – wyjaśnia Agnieszka Wilkołek, dyrektor placówki. – Dla nas więc reforma nie oznacza rewolucji. Dzieci, które miałyby przejść do gimnazjum, zostaną w klasie VII, ale nie wiąże się to dla nich z jakimikolwiek zmianami. Podobnie jestem spokojna o los moich nauczycieli. Reorganizacja związana z reformą nie powinna być w naszym przypadku kłopotliwa, przynajmniej przez najbliższe lata. Może jak już odejdzie ostatni rocznik gimnazjum, trochę zmniejszy się dla niektórych liczba godzin, ale do tej pory może pojawią się jeszcze jakieś nowe możliwości.

Dostępne jest 21% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma