Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Mim z zasadami

Nie przywiązuje wagi do nagród. Dla rodziny zrezygnował wiele lat temu z wielkiej kariery za oceanem. Komik, który stosuje najprostsze środki wyrazu, uważa, że to Pan Bóg steruje jego życiem.

Ireneusz Krosny wystąpił przed lubelską publicznością w amfiteatrze przy kościele ojców kapucynów na Poczekajce. – Wybrałam się, by obejrzeć go na żywo, bo uważam, że jest jednym z najlepszych kabareciarzy na naszej polskiej scenie. Nie sądziłam jednak, że dane mi będzie posłuchać mima – śmieje się Magda Rogalska, która na Poczekajkę przyjechała z drugiego końca miasta. – Spotkanie było naprawdę fantastyczne. Nie tylko ta pierwsza, kabaretowa część mi się podobała. Może nawet właśnie bardziej ta druga, podczas której Krosny opowiadał o sobie – dodaje.

Dostępne jest 13% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma