Nowy numer 46/2018 Archiwum

"Gość" w Akademickim Radiu Centrum na 98.2 fm

"W temacie na dziś" Marek Skowronek, redaktor naczelny Radia Centrum będzie rozmawiał o Triduum Paschalnym, wierze młodzieży oraz kondycji młodego Kościoła.

Akademickie Radio Centrum to nie tylko "najwięcej rocka w mieście", ale również ciekawe rozmowy i tematy.

W Wielki Czwartek gośćmi Marka Skowronka w Radiu Centrum tuż po 18.00 będą księża: Rafał Pastwa z redakcji lubelskiego „Gościa Niedzielnego” i Mirosław Ładniak, organizator Ekstremalnej Drogi Krzyżowej w Lublinie.

Tematem głównym audycji jest teologia Triduum Paschalnego oraz kwestia wiary i pobożności ludzi młodych. Okazuje się, że nowoczesność wymusza nowe formy duszpasterstwa, przy jednoczesnym zachowaniu najgłębszego sensu nauki Chrystusa.

Nie zabraknie również rozważań nad wykorzystaniem internetu do promocji treści wiary w zglobalizowanym świecie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy