Reklama

    Nowy numer 12/2023 Archiwum

Zaśpiewają dla Matki Bożej

Parafia Macierzyństwa Najświętszej Maryi Panny w Garbowie Cukrowni zaprasza na XXII festiwal pieśni maryjnej Ave Maria.

Spotkania w parafii Garbów Cukrownia wpisały się w kalendarz wydarzeń archidiecezji lubelskiej. Od ponad 20 lat schole, zespoły i soliści przyjeżdżają tutaj by śpiewać dla Matki Bożej, ale także wspólnie się modlić i cieszyć.

- Festiwal otwarty jest dla każdego. Zapraszamy zarówno tych, którzy już i nas gościli w przeciągu minionych 21 lat, ale czekamy też na nowych uczestników. Udział w festiwalu to nie tylko rywalizacja o dobre miejsce, ale przede wszystkim okazja do spotkania ludzi, którzy lubią śpiewać, wymiana doświadczeń i zwyczajnie dobry radosny czas - mówi ks. Marian Duma proboszcz parafii w Garbowie Cukrowni.

Tegoroczny festiwal odbędzie się 27 maja, rozpocznie w kościele parafialnym o godz. 9.00 od nabożeństwa majowego, po którym rozpoczną się przesłuchania.

Chętni, którzy chcieliby wziąć udział w festiwalowych zmaganiach mogą zgłaszać się do 20 maja podając tytuły dwóch utworów, które chcą wykonać.

- Data festiwalu nie jest przypadkowa, 26 maj to święto mamy, a więc i okazja do podziękowań zarówno naszej Matce w niebie Maryi, jak i naszym mamom na ziemi, za które będziemy tego dnia szczególnie się modlić - mówi ks. Marian.

Zgłoszenia można przesyłać na adres: K.S.M. Garbów – Cukrownia; Parafia Macierzyństwa N.M.P. ul. Jana Pawła II 6 21-080 Garbów lub telefonicznie pod numery tel.   81-501-87-50 i  603 58-50-87

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy