Nowy numer 49/2020 Archiwum

Pokrzepiające słowo i poruszające uwielbienie z Marią Vadią

Czwartkowe spotkania uwielbieniowe z głośną muzyką chwalącą Pana Boga, to już tradycja Armii Dzieci, która gromadzi ludzi z różnych pokoleń. W najbliższy czwartek 11 maja w spotkaniu weźmie udział Maria Vadia, znana ewangelizatorka z USA.

Wydarzenie rozpocznie się o 18.30 od spotkania przy kawie i herbacie na trzecim piętrze w Centrum Handlowym Gala. O godz. 19 wystartuje cotygodniowe czwartkowe spotkanie modlitewne.

Spotkania w Gali, które odbywają się regularnie, to czas wspólnego uwielbienia, na którym regularnie pod przewodnictwem Armii Dzieci spotykają się rodziny z małymi dziećmi. – Wiemy, że to wysiłek dla rodziców, bo przyjeżdżają z różnych miejsc Lublina, a także spoza miasta, ale to jest inwestycja – mówi Paweł Skrzek lider Armii Dzieci. – Dzieciom trzeba stworzyć odpowiednie okoliczności. Jeśli dziecko pozna Boga, to zobaczy, że jest On potężny. Zawsze tak jest, że jeśli chcemy, by dziecko tańczyło, grało na jakimś instrumencie czy dobrze znało język obcy, musimy poświęcić swój czas. My dajemy możliwość zainwestowania w to, co najcenniejsze. Chcemy właśnie takiego dobra dla naszych – a także wszystkich innych – dzieci.

Tym razem gościem spotkania, będzie znana amerykańska ewangelizatorka Maria Vadia. - To kobieta, która ma niesamowitą znajomość Biblii, choć nie jest teologiem – podkreśla Anna Saj współzałożycielka Armii Dzieci. – Nie ma tekstu w Piśmie Świętym, o którym ona nie może zaświadczyć swoim życiem i tym, co widziała. Jeżeli Jezus uzdrowił niewidomego, to ona może nam powiedzieć, że dziś to też jest możliwe, bo ona widziała, jak Jezus uzdrawia, jeżeli uzdrawiał chromego, to ona też to widziała. 

W planie spotkania jest uwielbienie oraz nauczanie. Wydarzenie zakończy się o godz. 21. Organizatorzy zapraszają wszystkich bez względu na wiek. 

Armia Dzieci to projekt, który gromadzi ludzi z różnych pokoleń, dorosłych, młodzież i dzieci. Jest włączony w formację stowarzyszenia wiernych na prawach papieskich ICPE. Instytut Ewangelizacji Świata Misja ICPE to katolicka misja, w skład której wchodzą chrześcijanie zaangażowani w ewangelizację świata. Misja ICPE prowadzi swoja działalność poprzez ewangelizację, budowanie wspólnoty i dzieła miłosierdzia, szkoląc katolików, formując ich do posługi w Kościele i zdobywania świata dla Chrystusa. Misja ICPE zarejestrowana jako międzynarodowe stowarzyszenie wiernych na prawach papieskich, jest misyjnym ramieniem Międzynarodowej Wspólnoty Przymierza Chwała Boża. ICPE w Polsce istnieje od 1999 r., a od 2000 r. w Lublinie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama