Nowy numer 46/2018 Archiwum

Pokrzepiające słowo i poruszające uwielbienie z Marią Vadią

Czwartkowe spotkania uwielbieniowe z głośną muzyką chwalącą Pana Boga, to już tradycja Armii Dzieci, która gromadzi ludzi z różnych pokoleń. W najbliższy czwartek 11 maja w spotkaniu weźmie udział Maria Vadia, znana ewangelizatorka z USA.

Wydarzenie rozpocznie się o 18.30 od spotkania przy kawie i herbacie na trzecim piętrze w Centrum Handlowym Gala. O godz. 19 wystartuje cotygodniowe czwartkowe spotkanie modlitewne.

Spotkania w Gali, które odbywają się regularnie, to czas wspólnego uwielbienia, na którym regularnie pod przewodnictwem Armii Dzieci spotykają się rodziny z małymi dziećmi. – Wiemy, że to wysiłek dla rodziców, bo przyjeżdżają z różnych miejsc Lublina, a także spoza miasta, ale to jest inwestycja – mówi Paweł Skrzek lider Armii Dzieci. – Dzieciom trzeba stworzyć odpowiednie okoliczności. Jeśli dziecko pozna Boga, to zobaczy, że jest On potężny. Zawsze tak jest, że jeśli chcemy, by dziecko tańczyło, grało na jakimś instrumencie czy dobrze znało język obcy, musimy poświęcić swój czas. My dajemy możliwość zainwestowania w to, co najcenniejsze. Chcemy właśnie takiego dobra dla naszych – a także wszystkich innych – dzieci.

Tym razem gościem spotkania, będzie znana amerykańska ewangelizatorka Maria Vadia. - To kobieta, która ma niesamowitą znajomość Biblii, choć nie jest teologiem – podkreśla Anna Saj współzałożycielka Armii Dzieci. – Nie ma tekstu w Piśmie Świętym, o którym ona nie może zaświadczyć swoim życiem i tym, co widziała. Jeżeli Jezus uzdrowił niewidomego, to ona może nam powiedzieć, że dziś to też jest możliwe, bo ona widziała, jak Jezus uzdrawia, jeżeli uzdrawiał chromego, to ona też to widziała. 

W planie spotkania jest uwielbienie oraz nauczanie. Wydarzenie zakończy się o godz. 21. Organizatorzy zapraszają wszystkich bez względu na wiek. 

Armia Dzieci to projekt, który gromadzi ludzi z różnych pokoleń, dorosłych, młodzież i dzieci. Jest włączony w formację stowarzyszenia wiernych na prawach papieskich ICPE. Instytut Ewangelizacji Świata Misja ICPE to katolicka misja, w skład której wchodzą chrześcijanie zaangażowani w ewangelizację świata. Misja ICPE prowadzi swoja działalność poprzez ewangelizację, budowanie wspólnoty i dzieła miłosierdzia, szkoląc katolików, formując ich do posługi w Kościele i zdobywania świata dla Chrystusa. Misja ICPE zarejestrowana jako międzynarodowe stowarzyszenie wiernych na prawach papieskich, jest misyjnym ramieniem Międzynarodowej Wspólnoty Przymierza Chwała Boża. ICPE w Polsce istnieje od 1999 r., a od 2000 r. w Lublinie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

  • awakening59
    22.11.2017 14:48
    Droga redakcjo oraz czytelnicy! chcę przestrzec przed Armią Dzieci i p. Saj, która skądinąd jest przemiłą osobą, niestety p. Saj prowadzi sekte zobaczcie filmik ze spotkania Armii https://www.youtube.com/watch?v=a6q2vu_9wGk&feature=youtu.be&t=267 Gość niedzielny nie powinien reklamować takich rzeczy!
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy