Nowy numer 48/2020 Archiwum

Od nas zależy czy Lublin upodobni się do Londynu

To jedyna taka impreza w Lublinie. I choć Bystrzyca to nie Tamiza - można zrobić coś dla innych i dla siebie w sposób nowoczesny. Wystarczy kupić gumowa kaczkę.

Uczestnikiem wyścigu może zostać dosłownie każdy. Wystarczy nabyć gumową kaczkę – w preferowanym kolorze, potem można ją udekorować w dowolny sposób – i czekać na wygraną. A fajnych nagród jest mnóstwo. Kupując kaczkę – pomaga się dzieciom – taki jest główny cel. Będą mogły dzięki tej zabawie przeżyć kolonie wakacyjne, będą miały również zapewnioną opiekę dzienną w świetlicy środowiskowej. To kosztuje niewiele, bo jedna kaczka to zaledwie 20 zł. I może się okazać, że ta kaczka wygra cały wyścig, albo zajmie miejsce premiowane nagrodą. Zwycięzców podczas wyścigu jest wielu.

Jak kupić kaczkę? Wystarczy przyjść do siedziby „Agape” przy ul. Bernardyńskiej 5 w centrum Lublina lub do siedziby Fundacji „Skrzydła dla Edukacji”. Można też zawodnika kupić drogą internetową: Wybierz swoją kaczkę!

Czwarty Wyścig kaczek w Lublinie odbędzie się 21 maja w Parku Ludowym przy ul. Piłsudskiego (nad Bystrzycą). Oprócz wyścigu – każdy znajdzie podczas festynu cos dla siebie: kiełbaski, lody, watę cukrową, plac zabaw, pokazy kulinarne, warsztaty i gry, a nawet mini zoo. Tegoroczną edycję Wyścigu Kaczek wspierają bracia Wojciech i Piotr Cugowscy.

Poniżej program imprezy:

  • 14.00 – Oficjalne rozpoczęcie festynu
  • 16.00 – Wyścig Kaczek VIP
  • 16.45 – Kaczy korowód
  • 17.00 – IV Lubelski Wyścig Kaczek
  • 18.00 – Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród
  • 19.00 – Zakończenie festynu
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama