Nowy numer 48/2020 Archiwum

Dzień Dziecka - Dzień Rodziny. Festyn przy kościele w centrum Lublina

Parafia Nawrócenia św. Pawła przy ul. Bernardyńskiej 5 w Lublinie wraz z Katolickim Stowarzyszeniem "Agape" organizują piknik rodzinny na terenach zielonych parafii od ul. Dolnej Panny Marii.

Festyn rodzinny „Dzień Dziecka - Dzień Rodziny” przy parafii Nawrócenia św. Pawła rozpocznie się w niedzielę 4 czerwca Mszą św. o godz. 13. Będzie to jednocześnie zakończenie białego tygodnia dla dzieci pierwszokomunijnych. Od godz. 14 do 17 na terenach zielonych parafii potrwa zabawa dla dzieci i rodzin.

Dzień Dziecka - Dzień Rodziny. Festyn przy kościele w centrum Lublina   Festyn odbędzie się na terenach zielonych parafii od ul. Dolnej Panny Marii ks. Rafał Pastwa /Foto Gość Oprócz grilla i słodkich atrakcji, proboszcz zorganizował zjeżdżalnie i dmuchańce, laserowy paintball, ściankę wspinaczkową, występy grup rekonstrukcyjnych, grę terenową „Dookoła świata”. – Chcemy, aby to było święto rodzinne. Zapraszamy na festyn również wszystkich mieszkańców naszego miasta. Jestem przekonany, że atrakcje, które zaplanowaliśmy, spodobają się wszystkim obecnym – mówi ks. Mirosław Matuszny, proboszcz parafii Nawrócenia św. Pawła w Lublinie.

Przed festynem stowarzyszenie „Agape” zaprasza do udziału w warsztatach dla dzieci i rodziców w siedzibie stowarzyszenia (wejście od dziedzińca parafii). – Zależy nam na wzmacnianiu więzi rodzinnych, zachęcaniu do konstruktywnego spędzania wolnego czasu bez alkoholu i używek oraz zachęcaniu do działań związanych z profilaktyką i zdrowiem – mówi Anna Łoś z Zarządu „Agape”.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama