Nowy numer 49/2020 Archiwum

Wieczór Chwały w Chełmie

Tradycją już stały się spotkania uwielbieniowe w wieczór Bożego Ciała w wielu miastach naszego kraju. Są one okazją przede wszystkim do integracji ludzi wierzących w przestrzeni publicznej.

Na chełmskiej scenie 15 czerwca przy Chadeku zobaczymy tym razem zespół Heaven Up, Beatę Bednarz oraz legendę polskiej muzyki rock i reggae - Darka Malejonka.

Beata Bednarz jak informują organizatorzy wydarzenia, dla całego pokolenia polskich wokalistów jest wzorem profesjonalizmu, doskonałości i pasji w śpiewaniu. Jest instruktorem warsztatów muzycznych i gospelowych, trenerem impostacji i emisji głosu. Pojawiła się u boku bodaj wszystkich najważniejszych postaci polskiej sceny muzycznej. Absolwentka Akademii Muzycznej im.K.Szymanowskiego w Katowicach w Instytucie Jazzu na kierunku jazz i muzyka estradowa a obecnie wykładowca na tej uczelni.

Darek Malejonek - polski kompozytor, wokalista i gitarzysta, członek zespołów: Kultura, Izrael, Moskwa, Armia, Houk, 2Tm2,3 oraz Arka Noego. Założyciel i lider Maleo Reggae Rockers.

We wcześniejszych edycjach Wieczoru Chwały w Chełmie wystąpili m.in.: PanDa Music, Kasia Wilk i Stanisław Soyka, Monika Kuszyńska, HeavenUp. 

Koncert rozpocznie się o godz. 18. Wstęp jest oczywiście wolny

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama