Nowy numer 45/2018 Archiwum

Puławy będą miały nową halę sportową

Inwestycja zostanie dofinansowana w kwocie 17 mln złotych. Umowę na dofinansowanie budowy hali sportowo-widowiskowej podpisał Sekretarz Stanu Jarosław Stawiarski oraz prezydent Puław Janusz Grobel.

W lipcu 2016 r. Minister Sportu i Turystyki zatwierdził aktualizację Planu Wieloletniego, wprowadzając zgłoszone przez Miasto Puławy zadanie inwestycyjne, natomiast na przełomie maja i czerwca 2017 r. została zatwierdzona aktualizacja Planu Rocznego na rok 2017 do Programu inwestycji o szczególnym znaczeniu dla sportu. Według aktualizacji puławska inwestycja mogłaby liczyć na 17 milionów złotych dofinansowania. 14 lipca doszło do formalnego podpisania porozumienia, dzięki któremu inwestycja sportowa jest coraz bliższa realizacji.

Minister Jarosław Stawiarski i prezydent Puław Janusz Grobel   Minister Jarosław Stawiarski i prezydent Puław Janusz Grobel UM Puławy Podpisanie umowy na dofinansowanie budowy hali sportowo-widowiskowej przez Ministerstwo Sportu i Turystyki miało miejsce w miniony weekend w hali sportowej MOSiR w Puławach. W spotkaniu uczestniczyło wielu gości, w tym przedstawiciele świata sportu, mediów oraz kibice związani z piłką ręczną.

Po oficjalnej części odbyła się prezentacja zawodników klubu sportowego Azoty-Puławy na nadchodzący sezon rozgrywkowy.

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy