GN 45/2018 Archiwum

Świadek zwycięstw

Po trzech dniach rekolekcji ewangelizacyjnych w parafii pozostał Krzyż Trybunalski z relikwiami Krzyża Świętego. Co dzień wierni zapraszani byli do tego, by przyjść na adorację i modlitwę. Dla niektórych był to czas życiowego przewrotu.

Byłem zaskoczony, że tak wiele osób każdego dnia od 15.00 zaglądało do kościoła na modlitwę. Ustaliliśmy, że adorację co dzień poprowadzi inna wspólnota zakonna czy parafialna, ale zaproszony był każdy i ludzie rzeczywiście z zaproszenia korzystali – mówi ks. Marek Czerko, proboszcz parafii. Pani Maria była jedną z tych osób. Choć nie mieszka w Nałęczowie na stałe, codziennie zaglądała do świątyni, by się pomodlić przed Krzyżem Trybunalskim.

Dostępne jest 36% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy