Nowy numer 44/2020 Archiwum

Dasz wiarę? SMAL 2017

Zapraszamy na tegoroczne Spotkanie Młodych Archidiecezji Lubelskiej do Garbowa. Tegoroczne spotkanie odbywać się będzie od 25 do 27 sierpnia.

- Raz w roku, pod koniec sierpnia młodzież z całej Lubelszczyzny spotyka się w Garbowie by doświadczyć radości z wiary przeżywanej we wspólnocie oraz budować i pogłębiać swoją relację z Chrystusem. Jest to też okazja by spotkać dawno niewidzianych przyjaciół i nawiązać nowe znajomości - informują organizatorzy. Konferencje podczas tegorocznego SMAL-u będzie głosił ks. Adam Bab, wikariusz biskupiego ds. młodzieży.

SMAL jest cyklicznym wydarzeniem organizowanym przez Centrum Duszpasterstwa Młodzieży Archidiecezji Lubelskiej. - Hasłem tegorocznego spotkania jest „Dasz wiarę?”. Konferencje jak i wszystko co dzieje się na SMAL będzie skupione wokół Drogi Maryi, jej kolejnych etapów. Chcemy wraz z Maryją mówić o drodze odkrywania i realizacji powołania w życiu młodego człowieka - tłumaczą.

W programie spotkania przewidziano konferencje, spotkania w grupach, warsztaty, modlitwę, akcje ewangelizacyjne oraz koncerty. W piątek 25 sierpnia uwielbienie z mocą poprowadzi zespół „Porozumienie”, a w sobotę 26 sierpnia wystąpi zespół „niemaGOtu”.

Na wydarzenie można zapisać się poprzez formularz zgłoszeniowy: indywidualny i grupowy.

Kontakt telefoniczny: Centrum Duszpasterstwa Młodzieży AL., tel. 516 214 899, 81 532 13 95.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama