Nowy numer 42/2020 Archiwum

Casting do serialu "Wojenne dziewczyny"

Każdy kto ma ochotę pojawić się na planie filmu "Wojenne dziewczyny" powinien, najlepiej osobiście, stawić się 20 sierpnia br. w Trybunale Koronnym.

Casting do filmu zaplanowano między godziną 14 a 20 w niedzielę 20 sierpnia. Statystów na zlecenie reżysera filmu poszukuje agencja "Outside".

Zgłaszać można się także mailowo wysyłając informację zawierającą imię, nazwisko oraz wiek, numer telefonu i aktualne zdjęcie portretowe na adres: casting@outside.com.pl  wpisując w tytule wiadomości: LUBLIN. 

Serial "Wojenne dziewczyny" zadebiutował na ekranach telewizorów w Polsce 5 marca br. Film, którego reżyserem jest Michał Rogalski, opowiada o losach trzech młodych kobiet w czasie II wojny światowej: Ewce, Irce i Marysi. Każda z nich pochodzi z innego środowiska a ich losy łączą się w okupowanej Warszawie. W rolach głównych występują: Aleksandra Pisula, Vanessa Aleksander i Marta Mazurek. W obsadzie znaleźli się także m.in. Danuta Stenka i Michał Czernecki.

Producentem filmu jest Akson Studio. Ten sam producent nakręcił także "Czas honoru". "Wojenne dziewczyny" jak informowała w Lublinie kierownik produkcji Magdalena Badura, jest żeńską odpowiedzią na męski punkt widzenia wojny. 

Większość scen plenerowych kręcono jak do tej pory w Lublinie. Lublin zagrał okupowaną Warszawę, ale być może w kolejnych odcinakach Lublin będzie także Lublinem. Producent już w momencie debiutu filmu w Lublinie zapowiadał, że jeśli serial się spodoba, będą kręcone kolejne odcinki.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama