Nowy numer 22/2020 Archiwum

Zarejestruj się i pobiegnij z Caritas dla dzieci

Przed nami kolejne Biegi Caritas. Żeby wziąć w nich udział nie trzeba być wytrawnym sprinterem, wystarczy chęć pomocy.

Tym razem Zawodnicy i sponsorzy Biegów Caritas pobiegną na trasie zawodów, które odbędą się w Chełmie, w Krasnymstawie i w Puławach. Ich cel to przełożyć swój wysiłek na konkretną pomoc - ciepłe posiłki, wyprawki szkolne, stypendia, wypoczynek, dofinansowanie operacji i rehabilitacji dla potrzebujących dzieci w Archidiecezji Lubelskiej.

W imprezie można wziąć udział na dwa sposoby. Pierwszy z nich to oczywiście zostanie biegaczem. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.biegcaritas.pl, dokonać wpłaty osobiście lub znaleźć osoby, które zostaną sponsorami poszczególnych odcinków biegu. 

Drugim sposobem włączenia się w bieg jest zostanie sponsorem, czyli ufundowanie biegu konkretnej osobie. W zamian za włożony wysiłek zawodnika, sponsor biegu przekazuje darowiznę finansową dla potrzebujących dzieci.

Trasa każdego biegu, który liczy 2,5 km  podzielona jest na 5 odcinków o różnej wartości w zależności od wariantów biegu (złoty bieg to koszt 200 zł za odcinek, srebrny 100 zł, biały 30 zł). Łącznie bieg zawodnika białego to 150 zł darowizny, srebrnego to 500 zł i złotego 1000 zł.

Jako pierwszy już 16 września wystartuje Bieg w Chełmie i tu oprócz wzięcia udziału w biegu trasę będzie można przejechać także rowerem. 24 września bieg wystartuje w Krasnymstawie, który rozpocznie się tradycyjnie w Centrum Charytatywnym Caritas. Finał Biegów Caritas odbędzie się w Puławach, 15 października. Będzie to premierowy bieg w tym mieście.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama