Nowy numer 23/2020 Archiwum

Ruszyło oficjalne konto rzecznika archidiecezji lubelskiej na Twitterze

Będą się tam pojawiać oficjalne komunikaty oraz informacje dotyczące życia diecezji.

- Na Twitterze swój profil posiada już archidiecezja, jak również metropolita lubelski. Profil diecezjalny współtworzy wiele podmiotów. Trafiają tam tweety z parafii, od duszpasterzy, dziennikarzy Lubelskiego "Gościa Niedzielnego", KAI Lublin, Radia Plus Lublin, czy też z profilu Metropolitalnego Seminarium Duchownego - mówi ks dr Adam Jaszcz, wicekanclerz i rzecznik prasowy archidiecezji lubelskiej.

- Profil księdza arcybiskupa w zamierzeniu autora spełnia funkcję ewangelizacyjną. Znajdują się tam teksty biblijne, z ojców Kościoła, świętych, fragmenty modlitw, jak również refleksje i komentarze arcybiskupa lubelskiego. Oficjalny profil rzecznika prasowego ma spełniać funkcję informacyjną na temat tego, co dzieje się w archidiecezji. Znajdą się tam informacje i zapowiedzi związane z aktywnością metropolity lubelskiego, biskupów pomocniczych, jak również agend diecezjalnych - precyzuje ks. rzecznik.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama