Nowy numer 23/2020 Archiwum
 • PTaraski
  14.10.2017 11:25
  "Drugi dzień obrad Episkopatu Polski ... biskupi rozpoczęli od Mszy św. w kościele akademickim ..." - Warto zobaczyć, jak straszliwie zdewastowana została ta świątynia! Brak krzyża, Chrystus, niby ukrzyżowany, a tak naprawdę wzbijający się do lotu na jakiś niby skrzydłach, czy raczej diabelski błonach. Najświętszy Sakrament usunięty z centrum gdzieś na bok; ludzie, biskupi, w centrum w liczbie niezliczonej, co przypomina jakieś zgromadzenie, a nie Mszę Świętą. To jest świątynia i liturgia posoborowa w najgorszym wydani!
 • sorcier
  14.10.2017 11:49
  sorcier
  Kieszonkowy Franciszek???
  doceń 5
 • PTaraski
  14.10.2017 12:05
  KUL powinien wróci do początkowego pomysłu, żeby patronem uniwersytetu było Serce Jezusowe, a jeśli ma być jakiś święty, to niech to będzie św. Tomasz z Akwinu, którego teologia jest dzisiaj chyba bardziej potrzebna, niż była kiedykolwiek indziej.
  doceń 5
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama