Nowy numer 39/2023 Archiwum

Jak odnaleźć swoją kobiecość - podpowiedzą specjaliści

Już 21 października w siedzibie Wyższej Szkoły Nauk Społecznych w Lublinie, pod patronatem lubelskiego Gościa Niedzielnego, odbędzie się wyjątkowa konferencja o kobietach dla kobiet.

Konferencję przygotowała Ewa Zalewska, współorganizatorka rekolekcji dla kobiet. - Zawsze miałam pragnienie, by stworzyć przestrzeń do rozwoju dla kobiet. Wynikało to z doświadczenia tego, co Pan Bóg zdziałał w moim sercu, jak uzdrawiał moją kobiecość - opowiada E. Zalewska.

Spotkanie zatytułowane "Pełna wdzięku - świadoma swojej kobiecości" odbędzie się w najbliższą sobotę. Już dziś chętnych na konferencję jest zdecydowanie więcej niż dostępnych miejsc. - Nie przypuszczałam, że zapisze się aż tyle kobiet - nie kryje radości E. Zalewska. - To znak jak bardzo my kobiety potrzebujemy się w tym obszarze rozwijać. Widzę jak wiele kobiet jest naprawdę zdeterminowanych, by pogłębiać wiedzę o sobie, by uczyć się tworzyć dobre i zdrowe relacje. 

Uczestniczki konferencji będą miały okazję dowiedzieć się m.in. jak mądrze kochać i budować relacje z mężczyznami, bliskimi kobietami, dziećmi, żeby nie zatracić siebie samej; jak przestać starać się być kobietą perfekcyjną zasługującą na miłość; jak radzić sobie z emocjami i wreszcie jak akceptować swoje ciało. 

Każda uczestniczka spotkania będzie mogła też dzięki znanej stylistce Monice Butryn, spróbować odkryć swój własny styl, a modelka Gabriela Lisowska podpowie co robić, by ładnie wychodzić na zdjęciach. 

To już za kilka dni. Natomiast jak zapowiada organizatorka, tego typu spotkania, nie tylko dla kobiet, ale także dla małżeństw i narzeczonych, będą odbywać się w następnym roku cyklicznie.

Jednak już 18 listopada Ewa Zalewska planuje konferencję skierowaną tym razem do mężczyzn. - Zachęcam, by szczególnie ze względu na prelegentów, wśród których pojawi się m.in. ks. Adam Rybicki i Marcin Gomułka, panowie spróbowali zatrzymać się w swoim życiu i przeanalizować w czym tak naprawdę tkwi siła mężczyzny - mówi Ewa Zalewska

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Quantcast