Nowy numer 23/2020 Archiwum

Muniek Staszczyk będzie gościem KUL

Po wakacyjnej przerwie gościem KUL-owskich spotkań literackich będzie lider T.Love.

Absolwent filologii polskiej na UW, autor tekstów piosenek, książki wspomnieniowej „Dzieci rewolucji” oraz tomiku poezji „Gandża”.

W 2009 roku, za „25 lat niezależności, niespożytej energii, młodzieńczego entuzjazmu, wierności sobie i swojej muzyce”, uhonorowany nagrodą muzyczną „Mateusz”, przyznaną przez Program III Polskiego Radia. A także jeden z Ambasadorów Światowych Dni Młodzieży w Krakowie w 2016 r.

Wieczór autorski lidera grupy T.Love, zatytułowany „Tak bardzo chciałbym zostać kumplem Twym...”, odbędzie się w czwartek 9 listopada o godz. 19 w sali 113 Centrum Transferu Wiedzy KUL. Spotkanie poprowadzi ks. dr Grzegorz Głąb z Instytutu Filologii Polskiej KUL. Wstęp wolny.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama