Nowy numer 22/2020 Archiwum

Rusza kolejna edycja szkoły modlitwy

To okazja dla wszystkich, którzy chcieliby rozpocząć modlitwę, powrócić do niej lub ją ożywić.

Prowadzącym jest o. Michał Masłowski, jezuita i duszpasterz akademicki KUL. Kolejny raz wprowadzi uczestników „Szkoły modlitwy” w różne sposoby spotkania Boga.

- To szkoła dla wszystkich, którzy chcieliby rozpocząć modlitwę, powrócić do niej lub ją ożywić. Będzie to cykl pięciu spotkań, na których zaprezentuję różne sposoby spotykania Boga, by znaleźć swój lub po prostu odważyć się szukać - wyjaśnia o. Masłowski.

- Bóg nieustannie do nas mówi i jest Źródłem prawdziwego życia. Potrzebujemy tylko zatrzymać się, by usłyszeć Jego słowo i uwierzyć że wypowiedział je do mnie - wyjaśnia jezuita.

Spotkania będą się odbywać w poniedziałki o godz. 20.00 w sali 219 Centrum Transferu Wiedzy KUL (budynek naprzeciw kościoła akademickiego). Pierwsze spotkanie już 13 listopada 2017 r.

Kalendarz spotkań w ramach „Szkoły modlitwy”:

  • 13 listopada - 20.00, sala 219 w Centrum Transferu Wiedzy
  • 20 listopada - 20.00, sala 219 w Centrum Transferu Wiedzy
  • 27 listopada - 20.00, sala 219 w Centrum Transferu Wiedzy
  •  4 grudnia - 20.00, sala 219 w Centrum Transferu Wiedzy
  • 11 grudnia - 20.00, sala 219 w Centrum Transferu Wiedzy
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama