Nowy numer 21/2020 Archiwum

Ping-pong ciągle na czasie

W hali sportowej Centrum Kultury Fizycznej i Sportu w Bełżycach odbył się XI Turniej Tenisa Stołowego, którego patronami byli św. Mikołaj oraz św. Jan Paweł II.

Organizatorami rozgrywek byli Parafialny Klub Sportowy Victoria oraz  Centrum Kultury Fizycznej i Sportu w Bełżycach. Turniej rozegrano w 4 kategoriach wiekowych dziewcząt i chłopców. Każdy z zawodników w momencie zgłoszenia otrzymał słodką niespodziankę.

Ping-pong ciągle na czasie   W turnieju wzięło udział 98 uczestników z różnych parafii naszej archidiecezji. Zaproszeni zawodnicy przybyli z: Babina, Palikij, Niedrzwicy Dużej, Lublina, Woli Skromowskiej, Giełczwi, Sobieszczan, Zakrzówka, Fajsławic, Puław, Piotrawina, Lubartowa, Chodla, Zamościa, Woli Sernickiej, Opola Lubelskiego, Łęcznej, Komarowa, Wzgórza i Bełżyc.

Na początku turnieju przybliżony został jeden z epizodów życia św. Mikołaja, ukazujący wielką moc modlitwy wstawienniczej za osoby będące w trudnych sytuacjach życiowych. Organizatorzy zachęcali wszystkich zebranych, aby solidnie wykorzystali czas Adwentu na przygotowanie się do przyjścia Jezusa Chrystusa.

Po wspólnie odmówionej "Modlitwie Pańskiej" i krótkich informacjach związanych z organizacją rozgrywek turniej został uroczyście otwarty.

Po rozgrywkach najlepszym zawodnikom turnieju zostały wręczone różańce, dyplomy, medale i puchary. Na uwagę zasługiwał poziom sportowy poszczególnych graczy, którzy dzięki treningom w klubach tenisa stołowego zdecydowanie podnieśli poziom rozgrywek.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama