Nowy numer 44/2020 Archiwum

Ostatnia szansa. Adwentowy dzień skupienia

Za kilka dni święta. Żeby nie wejść w ten uroczysty czas w biegu, siostry Wynagrodzicielki Serca Najświętszego Serca Jezusa proponują dzień skupienia.

To kolejne ze spotkań w większym cyklu skierowanym do młodzieży.

- Prowadzimy rodzinny dom dziecka, w którym pomagają nam młodzi ludzie jako wolontariusze. Widząc nasze spotkania formacyjne i radość, jaką wyzwalają takie chwile spędzone przy Panu Bogu, pytali nas, czy mogliby dołączyć. Wówczas zrodził się pomysł zorganizowania systematycznych spotkań dla młodych ludzi - mówi s. Anna.

W ubiegłym roku nosiły one tytuł "Czy wiesz, że Bóg zabiega o Ciebie?". W tym roku zaczęła się druga edycja, tym razem zatytułowana "Poznaj serce Boga". Listopadowemu spotkaniu towarzyszyły słowa: "Kocham cię takim, jakim jesteś", teraz przyszedł czas na adwentowe zatrzymanie, które zatytułowano "Ja Jestem Drogą Prawdą i Życiem".

- Czujesz się zabiegany? Chcesz się zatrzymać? Bóg chce Ci coś powiedzieć, lecz potrzebuje na to czasu, który ty Mu dasz. Chce umacniać i pogłębiać relację z tobą, lecz do tego potrzebne Mu jest spotkanie, na które przyjdziesz - zapraszają siostry.

W programie przewidziana jest m.in. Msza Święta z konferencją (ks. dr Mariusz Salach), warsztaty psychologiczne prowadzone przez panią Katarzynę Krasnodębską oraz adoracja Najświętszego Sakramentu.

Spotkanie odbędzie się w domu sióstr przy ulicy Judyma 47 w Lublinie w sobotę 16 grudnia w godzinach 9.00 - 18.00

Zapisywać się można telefonicznie: s. Ania, nr tel.: 606 397 960 lub przez e-mail: sr.a.kaczmarczyk@gmail.com.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama