GN 21/2020 Archiwum

Prośba o modlitwę za ezgorcystę

Ks. infułat Jan Pęzioł potrzebuje naszej modlitwy. W sanktuarium maryjnym w Wąwolnicy właśnie odprawiana jest Msza św. o jego zdrowie.

Ks. Jan Pęzioł jest najbardziej znanym egzorcystą w naszej archidiecezji. Wiele lat temu to właśnie on rozpowszechnił uroczystości odpustowe w sanktuarium maryjnym w Wąwolnicy. Do dziś jest aktywny duszpastersko, głosi homilie, spowiada, jego kalendarz jest zapełniony spotkaniami. Kapłan również systematycznie egzorcyzmuje.

Niedawno nakładem wydawnictwa "Gaudium" ukazała się książka "Mocą imienia Jezus", w której ksiądz Jan w obszernej rozmowie z ks. Rafałem Olchawskim, przedstawia sposoby działania demona i jego taktykę. Przestrzega także przed pewnymi praktykami, zachowaniami i przedmiotami, które mogą narażać ludzi na działanie szatana. 

Dziś ks. infułat potrzebuje naszej modlitwy, by jak najszybciej powrócić do zdrowia. 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama