GN 21/2020 Archiwum

Adwokaci przekazali "Paki Miłosierdzia"

Na apel lubelskiej Caritas o wsparcie dla potrzebujących odpowiedzieli lubelscy adwokaci przygotowując "Paki Miłosierdzia". Dziś oficjalnie przekazano je ks. Wiesławowi Kosickiemu dyrektorowi lubelskiej Caritas.

19 grudnia w siedzibie Okręgowej Rady Adwokackiej w Lublinie, przy al. Racławickich 8, dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej Lublin, adw. Stanisław Estreich przekazał na ręce Dyrektora Caritas Archidiecezji Lubelskiej ks. Wiesława Kosickiego dary zebrane przez środowisko adwokatów w związku z akcją „Paka Miłosierdzia”.

Adwokaci nie chcąc pozostać obojętnymi na sytuację osób najbardziej potrzebujących, zdecydowali się przyłączyć do akcji Caritas Archidiecezji Lubelskiej, polegającej na  zebraniu darów, które w specjalnych torbach z napisem „Paka Miłosierdzia”, zostaną wręczone bezdomnym i ubogim po spotkaniu wigilijnym 24 grudnia br. Na dary zebrane przez adwokatów złożyły się artykuły spożywcze, środki czystości i środki higieny osobistej.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama