Nowy numer 23/2020 Archiwum

Egzorcysta ks. Jan Pęzioł ciągle w szpitalu

Ks. inf. Pęzioł od kilku dni przebywa w szpitalu. Jego stan się poprawia, ale cały czas potrzebna jest modlitwa w intencji całkowitego powrotu do zdrowia.

Od lat do sanktuarium w Wąwolnicy przyciąga rzesze pielgrzymów. Przybywają, by prosić Matkę Bożą o wstawiennictwo, ale także by szukać pomocy u jednego z bardziej znanych egzorcystów naszej diecezji. 

Ks. Jan przekonuje, że współczesna cywilizacja chce koniecznie wmówić człowiekowi, iż szatana nie ma. A, zdaniem egzorcysty, demon jest blisko nas, jest realny i cały czas działa. On osobiście doświadczył tego w przypadkach wielu ludzi, którzy byli do niego przywożeni lub przyjeżdżali sami.

Ksiądz infułat do szpitala trafił w zeszłym tygodniu. Dzięki fachowej opiece lekarskiej, ale też dzięki modlitwie wstawienniczej jego stan jest coraz lepszy. Jest szansa, że ks. Jan na święta wróci do domu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama