Nowy numer 22/2020 Archiwum

Kolędowy Dzień Dziecka Bożego

Już jutro o godz. 18 w Centrum Handlowym Gala w Lublinie dzieci razem z rodzicami zaproszone są do wspólnej zabawy przed uroczystością Trzech Króli.

Kolędowy Dzień Dziecka Bożego organizuje już po raz kolejny Armia Dzieci.

- W dniach poprzedzających uroczystość Objawienia Pańskiego chcemy spotykać się z rodzinami, nawiązując do tradycji świętego Wincentego Pallottiego, który swego czasu organizował swoiste triduum obchodów tej uroczystości - wyjaśnia lider zespołu Paweł Skrzek. - My gromadzimy rodziny, by wskazywać rodzicom i tym najmłodszym potrzebę otwierania się na Bożą mądrość - Objawienie nam tego, jaki jest Bóg, i potrzebę Objawiania Go światu - podkreśla. 

Armia Dzieci zaprasza wszystkich - i starszych, i najmłodszych do wspólnego świętowania. Będzie kolędowanie, będą konkursy, nagrody i poczęstunek.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama