Reklama

    Nowy numer 12/2023 Archiwum

Warsztaty muzyki gospel w Świdniku

Już po raz szósty Miejski Ośrodek Kultury w Świdniku organizuje spotkania z muzyką gospel. Każdy może nauczyć się chwalić śpiewem Pana Boga.

Zajęcia muzyczne poprowadzą Grzegorz Głuch, dyrygent Gospel Rain i Świdnik Gospel Choir, kompozytor i aranżer współpracujący z wieloma polskimi muzykami ,oraz Sebastian Piech, znakomity pianista, aranżer, producent muzyczny.

Będzie to okazja do nauczenia się kilkunastu specjalnie przygotowanych piosenek w wielogłosowej aranżacji wokalnej, które zostaną wykonane podczas finałowego koncertu w Miejskim Ośrodku Kultury w Świdniku.

- Warsztaty Muzyki Gospel to znakomita okazja do rozwijania swoich umiejętności wokalnych, kształtowania warsztatu śpiewu, rozpalenia pasji muzycznej - podkreślają organizatorzy warsztatów.

- W czasie prób i zajęć emisyjnych, uczestnicy będą mogli skorzystać z najlepszych metod rozwoju śpiewania. W ostatnich edycjach warsztatów wzięło udział łącznie aż 350 osób szukających radości i spełnienia we wspólnym śpiewaniu. 

Gościem specjalnym koncertu będzie Beata Bednarz, fenomenalna wokalistka, mająca w swym dorobku kilkanaście autorskich płyt, solistka posiadająca niezwykłą skalę i barwę głosu, obecnego w wielu fonograficznych i telewizyjnych polskich przedsięwzięciach muzycznych.

W czasie koncertu uczestnikom warsztatów towarzyszyć będzie zespół instrumentalny w składzie: Sebastian Piech (piano), Marek Fedor (perkusja), Michał Kowalczyk (bass), Filip Sykut (gitara elektryczna), Grzegorz Głuch (gitara akustyczna). Wśród autorów aranżacji chóralnych są: Piotr Nazaruk, Rafał Czarnacki, Adam Kosewski, Grzegorz Głuch i inni.

Warsztaty będą odbywać się od 9 do 11 lutego w Miejskim Ośrodku Kultury w Świdniku (Al. Lotników Polskich 24). Uczestnicy warsztatów zobowiązani są do pełnego uczestnictwa we wszystkich częściach programu.

Do udziału zaproszone są osoby powyżej 16 roku życia. Istnieje możliwość udziału dzieci i młodzieży poniżej tego wieku, trzeba to jednak zgłosić i zapewnić takim dzieciom opiekę. 

Zgłoszenia należy przesłać najpóźniej do 5 lutego za pośrednictwem formularza internetowego: gospelrain.pl/warsztaty

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy