Nowy numer 22/2020 Archiwum

Warsztaty muzyki gospel w Świdniku

Już po raz szósty Miejski Ośrodek Kultury w Świdniku organizuje spotkania z muzyką gospel. Każdy może nauczyć się chwalić śpiewem Pana Boga.

Zajęcia muzyczne poprowadzą Grzegorz Głuch, dyrygent Gospel Rain i Świdnik Gospel Choir, kompozytor i aranżer współpracujący z wieloma polskimi muzykami ,oraz Sebastian Piech, znakomity pianista, aranżer, producent muzyczny.

Będzie to okazja do nauczenia się kilkunastu specjalnie przygotowanych piosenek w wielogłosowej aranżacji wokalnej, które zostaną wykonane podczas finałowego koncertu w Miejskim Ośrodku Kultury w Świdniku.

- Warsztaty Muzyki Gospel to znakomita okazja do rozwijania swoich umiejętności wokalnych, kształtowania warsztatu śpiewu, rozpalenia pasji muzycznej - podkreślają organizatorzy warsztatów.

- W czasie prób i zajęć emisyjnych, uczestnicy będą mogli skorzystać z najlepszych metod rozwoju śpiewania. W ostatnich edycjach warsztatów wzięło udział łącznie aż 350 osób szukających radości i spełnienia we wspólnym śpiewaniu. 

Gościem specjalnym koncertu będzie Beata Bednarz, fenomenalna wokalistka, mająca w swym dorobku kilkanaście autorskich płyt, solistka posiadająca niezwykłą skalę i barwę głosu, obecnego w wielu fonograficznych i telewizyjnych polskich przedsięwzięciach muzycznych.

W czasie koncertu uczestnikom warsztatów towarzyszyć będzie zespół instrumentalny w składzie: Sebastian Piech (piano), Marek Fedor (perkusja), Michał Kowalczyk (bass), Filip Sykut (gitara elektryczna), Grzegorz Głuch (gitara akustyczna). Wśród autorów aranżacji chóralnych są: Piotr Nazaruk, Rafał Czarnacki, Adam Kosewski, Grzegorz Głuch i inni.

Warsztaty będą odbywać się od 9 do 11 lutego w Miejskim Ośrodku Kultury w Świdniku (Al. Lotników Polskich 24). Uczestnicy warsztatów zobowiązani są do pełnego uczestnictwa we wszystkich częściach programu.

Do udziału zaproszone są osoby powyżej 16 roku życia. Istnieje możliwość udziału dzieci i młodzieży poniżej tego wieku, trzeba to jednak zgłosić i zapewnić takim dzieciom opiekę. 

Zgłoszenia należy przesłać najpóźniej do 5 lutego za pośrednictwem formularza internetowego: gospelrain.pl/warsztaty

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
  • Anonim (konto usunięte)
    25.01.2018 21:37
    A może by tak chorał gregoriańskie, który św. Augustyn miał na myśli, kiedy powiedział: "Kto śpiewa, dwa razy się modli"?
    doceń 0
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama