Nowy numer 22/2020 Archiwum

Arcybiskup Stanisław z wizytą u misjonarzy w Ekwadorze

30 stycznia Metropolita Lubelski przyleciał z Brazylii do Ekwadoru, by odwiedzić także i tam pracujących lubelskich misjonarzy.

Ekwador to drugi etap wizyty abp Stanisława Budzika u lubelskich misjonarzy pracujących w Ameryce Południowej. 

Ksiądz arcybiskup odwiedził kościół św. Wincentego Ferreriusza w Andoas w parafii ks. Tomasza Bartmańskiego oraz kościół Matki Bożej z Cisne w Celica i powstałe tam Sanktuarium Męki Chrystusa, parafii ks. kan. Dariusza Jaworskiego.

1 lutego abp Stanisław modlił się także w parafii pw. św. Krzysztofa w Quevedo w diecezji Babahoyo, u ks. Mariusza Mikołajczyka oraz udzielił bierzmowanie w parafii Los Bancos w diecezja Santo Domingo. 

Dziś 3 lutego lubelski hierarcha udzielił sakramentu bierzmowania w parafii ks. dr Dariusza Jaworskiego w Celica.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama