Nowy numer 21/2020 Archiwum

Co dzień gdzie indziej

40 świątyń w 40 dni to jeden ze sposobów na przeżycie Wielkiego Postu. W Lublinie trwa wędrówka do kościołów stacyjnych.

Nie ma co się czarować, trzeba powiedzieć wprost, że przeżywałam wielki kryzys. Dzieci opuściły dom, wyjechały na studia, mąż zajmował się pracą, a ja siedziałam w domu. Codziennie rano powtarzałam po przebudzeniu: „Panie Boże, ratuj”, bo miałam coraz mniej ochoty na wstawanie i zajmowanie się czymkolwiek. Wtedy o nietypowej praktyce wielkopostnej powiedziała mi koleżanka, potem informacje znalazłam też w „Gościu Niedzielnym”. Pomyślałam, że to może być dla mnie szansa, by mieć po co wstawać każdego ranka. Tak zaczęłam moją wielkopostną pielgrzymkę, która mnie zmieniła – daje świadectwo pani Maria.

Dostępne jest 35% treści. Chcesz więcej? Wykup dostępu do całego artykułu. Cena 1,23.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama