GN 47/2020 Archiwum

Pokochać samą siebie

Ewa Zalewska, współorganizatorka lubelskich rekolekcji dla kobiet, ponownie zaprasza wszystkie młodsze i starsze panie na konferencję poświęconą odnajdywaniu swojej kobiecości.

Już 10 marca w domu kultury przy ul. Wallenroda 4 A na lubelskim LSM, pod patronatem lubelskiego Gościa Niedzielnego odbędzie się wyjątkowa konferencja o kobietach dla kobiet. Wydarzenie po raz kolejny przygotowuje Ewa Zalewska.

-  Zawsze miałam pragnienie, by stworzyć przestrzeń do rozwoju dla pań. Wynikało to z doświadczenia tego, co Pan Bóg zdziałał w moim sercu, gdy uzdrawiał moją kobiecość - opowiada E. Zalewska.

Przez cały dzień wykładów i spotkań panie będą mogły bardziej poznać siebie, "odkurzyć" to, co być może zostało zakryte przez trudne relacje, wydarzenia czy nieumiejętność kochania samej siebie.

Uczestniczki konferencji będą miały okazję dowiedzieć się m.in. jak mądrze kochać i budować relacje z mężczyznami, bliskimi kobietami, dziećmi, żeby nie zatracić siebie samej; jak przestać starać się być kobietą perfekcyjną i zasługiwać na miłość czy jak przestać "zajadać" emocje. 

W poprzednim spotkaniu formacyjnym, które odbyło się w październiku, wzięło udział blisko 200 uczestniczek. - Nie przypuszczałam, że zapisze się aż tyle pań - nie kryje radości Ewa Zalewska. - To znak, jak bardzo my kobiety potrzebujemy się w tym obszarze rozwijać. Widzę, jak wiele z nas jest naprawdę zdeterminowanych, by pogłębiać wiedzę o sobie, by uczyć się tworzyć dobre i zdrowe relacje.

Wszystkie panie, które chciałyby wziąć udział w marcowej konferencji, mogą się zgłaszać mailowo na adres: pelnawdzieku@gmail.com albo zapisywać się poprzez wydarzenie na Facebooku funkcjonujące pod nazwą: II edycja konferencji "Pełna wdzięku" | Lublin 10 marca.

PLAN KONFERENCJI
09.00 - 09.45 - Rejestracja uczestniczek
09.45 - 10.00 - Przywitanie, ogłoszenia
10.00 - 10.45 - "Głębiny kobiecego serca" - Ewa Zalewska (organizatorka konferencji, prowadzi fanpage Pełna wdzięku, właścicielka w "Dwa Bieguny")
10.45 - 11.45 - "Jak mądrze kochać i budować relacje, żeby nie zatracić siebie samej?" & "Perfekcjonizm w relacjach - jak przestać zasługiwać na miłość?" - Anna Łagód (psychoterapeutka, Pracownia B L I S K O Psychoterapia & Rozwój osobisty)
11.45 - 12.15 - przerwa na kawę, herbatę, ciastka i rozmowy 
12.15 - 13.15  - "Chwilowo Panna. Radość życia w zaufaniu i cierpliwości" - Magdalena Wołochowicz (autorka książki "Chwilowo Panna")
13.15 - 14.35 - "Emocje kobiety - jak mądrze nimi zarządzać?" & "Karmisz ciało, czy zatykasz duszę?" - Marta Pawłowska (diet coach, KorzenieSkrzydła)
14.35 - 15.25 - obiad
15.25 - 16.25 - "Cykle ZMIENNE JAK KOBIETA Czyli, o czym mówi do mnie moje ciało dziś?" - Anna Wojtyła (Centrum FertilityCare Anna Wojtyła)
16.25 - 16.45 - "Piękne włosy. O odpowiedniej pielęgnacji kilka podpowiedzi." - Edyta Skuza ("Hair Medica", trycholog - specjalistka od chorób włosów i skóry głowy)

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama